Poputuje pohár primátora i do třetice na UK? Pojďte fandit na Hokejovou bitvu

čtvrtek, 09 leden 2014 07:12

Oblečte se do univerzitní červené barvy a vyrazte ve čtvrtek 31. října fandit do holešovické Tipsport Areny reprezentantům UK na Hokejovou bitvu. Ve třetím ročníku klání na ledové ploše budou bojovat o pohár primátora borci čtyř pražských univerzit.

hokejky693

Tým UK pod vedením trenéra Mgr. Radka Hlavatého se ve čtvrtek utká nejprve s týmem Vysoké školy ekonomické. Na už tradičního hokejového rivala (UK tým VŠE v předchozích dvou ročnících ve finále vždy porazila) se reprezentace UK pečlivě chystá. „Budeme muset upravit taktiku kvůli hracímu systému, který je odlišný oproti minulé bitvě. Hraje se jenom dvakrát deset minut. Tím vzniká větší prostor pro překvapení, když se stane nějaká chyba, bude málo času na to, napravit ji. Pokusíme se hrát od začátku aktivně, vybudovat si šance, na druhou stranu nebudeme určitě nikde chtít propadnout a dovolit soupeři přečíslení,“ podotkl trenér.

Vítěz utkání postoupí do finále, kde se postaví týmu, který vzejde ze zápasu mezi borci Českého vysokého učení technického a České zemědělské univerzity.

Za Univerzitu Karlovu se do útoku postaví i Zuzana Radostová, studentka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK a hráčka HC Slavia. O tom, že se mladá žena mezi muži na ledové ploše neztratí, se mohli fanoušci přesvědčit už při minulých hokejových hrách.

Hokejová bitva začíná v poslední říjnový den v 17.45 hodin. Borci UK ukážou svou sílu na ledové ploše od 19.15 hodin. Následovat bude zápas o třetí místo a celý večer pak vyvrcholí finálovým utkáním. Vítězové turnaje se mohou těšit na putovní pohár primátora Prahy a desetitisícovou odměnu.

Celým sportovním večerem diváky provede režisér a herec Jakub Kohák, hymnu zazpívá Matěj Ruppert, zpěvák kapely Monkey Business. Pro fanoušky je připravena celá řada soutěží o zajímavé ceny a chybět nebude ani afterparty.

Kde koupit vstupenky na Hokejovou bitvu?

Studentský klub K4, Celetná 20, Praha 1

Spolek českých právníků Všehrd, Právnická fakulta UK, nám. Curieových 7, Praha 1, kancelář č. 29 (přízemí, levé křídlo)

Studentská rada Filozofické fakulty UK, nám. Jana Palacha 2, Praha 1, dveře č. 2

Kavárna Kafárna, Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31, Praha 6 

Bistro Golda, Přírodovědecká fakulta UK, Hlavova 8, dveře č. 048

Spolek Trimed, 3. lékařská fakulta UK, Ruská 87, Praha 10, dveře č. 224A

Předprodej trvá do 30. října, jednotná cena vstupenek: 120 Kč.

Na místě budou vstupenky prodávány za 170 Kč.

Autor: Helena Zdráhalová
Foto: red.

Sdílejte článek: