Stop-time: Prorektor Vlach o třetí roli i PR univerzity

Autor : Martina Vrbová, Luboš Veverka
Foto: Hynek Glos
úterý, 15 listopad 2022 09:11

Členové vedení Univerzity Karlovy analyzují a komentují aktuální témata v podcastové sérii Stop-time. Tentokrát se na třetí roli Univerzity Karlovy zaměřuje prorektor pro vnější vztahy Martin Vlach. Jak se dostal od materiálové fyziky k PR? Co plánuje?

Stop-time: Rektorka hovoří o zahraničních partnerstvích UK

Autor : Martina Vrbová, Luboš Veverka
Foto: Hynek Glos
pondělí, 31 říjen 2022 19:39

Členové vedení UK komentují v podcastu Stop-time aktuální témata. V tomto vydání shrnuje rektorka Milena Králíčková nejvýznamnější zahraniční spolupráce v rámci EU i mimo ni a v úvodu se věnuje i výhledům v oblasti energetické situace. Pořadem provází Luboš Veverka.

Stop-time: Prorektor Doleček hovoří o rozvoji univerzity

Autor : Martina Vrbová, Luboš Veverka
Foto: Hynek Glos
pátek, 14 říjen 2022 09:51

Aktuální problémy komentují v podcastu Stop-time členové vedení Univerzity Karlovy. Ve třetí epizodě hovoří Pavel Doleček, prorektor pro strategickou spolupráci a rozvoj. Jak se ex-náměstek ministra školství vyrovnal se specifiky akademického prostředí? Moderuje Martina Vrbová.

Šla by znovu studovat medicínu na UK? A co vzkazuje kolegům před novým akademickým rokem rektorka Milena Králíčková? Aktuální dění komentují v pořadu Stop-time členové vedení UK. Druhá epizoda je speciálem k začátku roku, moderuje ji Luboš Veverka.

Stop-time: Podcastová premiéra s rektorkou Králíčkovou

Autor : Martina Vrbová, Luboš Veverka
Foto: Hynek Glos
pondělí, 19 září 2022 16:00

Aktuální problémy analyzují a komentují v pořadu Stop-time členové vedení Univerzity Karlovy. V první epizodě se nad ukrajinskou krizí, situací studentů nebo českým předsednictvím v Radě EU ve vztahu k naší univerzitě zamýšlí rektorka Milena Králíčková. Moderuje Martina Vrbová.

Forum Radio: Premiéra s lékařem, jenž projel přes sto zemí

Autor : Jan Velinger, Martin Rychlík
Foto: Michal Novotný
pátek, 29 duben 2022 18:33

Magazín Forum má svůj podcast, vlastně Forum Radio! Prvním zpovídaným – v angličtině – je Julius Lukeš, cestovatel a absolvent 3. LF UK, který navštívil více než 100 zemí světa. Premiérový díl podcastů, jež nabídneme v českém i anglickém jazyce, přinášíme k 674. narozeninám UK.