Přijďte fandit. Fakulta tělesné výchovy a sportu pořádá olympijská promítání

úterý, 25 únor 2014 15:16

Palce se zadírají do dlaní, zrychluje se tlukot srdce, padne gól? Napínavé minuty při fandění národní reprezentaci na zimních olympijských hrách v Soči si můžete užít společně s přáteli a kolegy na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK. Ve fakultní kavárně Krafárna se na velkém plátně budou promítat ta nejzajímavější sportovní utkání. Přichystaná je i tipovací soutěž, vítěz se může těšit na balíček věcných dárků a především pobytový poukaz na horské chatě.

fanousci693

„Na zimních olympijských hrách v Soči máme hned několik žhavých medailových nadějí. Nejlepší atmosféra však obecně bývá při týmových soutěžích, proto bych rád upozornil na všechny přenosy biatlonových štafet, protože ve všech máme naději na olympijskou medaili. Promítat budeme smíšenou (19. února), ženskou (21. února) i mužskou (22. února) štafetu. Velmi zajímavá budou i hokejová utkání, zatím můžu pozvat diváky na zápasy v základní skupině, kdy hrajeme 12. února se Švédskem a 15. února se Švýcarskem,“ láká na promítání fanoušky sportu Mgr. Josef Dvořák z Fakulty tělesné výchovy a sportu.

Promítání začne v Krafárně v pondělí 10. února přenosem z alpského lyžování žen, kdy mohou lidé fandit vlajkonošce české výpravy Šárce Strachové. Přenosy pak poběží v kavárně po celou olympiádu, a pokud se čeští hokejisté probojují až do zlatého finále, fandit se bude na fakultě i v neděli 23. února.

Diváci se mohou zapojit i do tipovací soutěže. Stačí si v Krafárně koupit občerstvení minimálně za dvacet korun a odhadnout výsledek vybraného sportovce v disciplíně, jež se bude ten den promítat. Za správnou předpověď dostane soutěžící bod. Tři nejúspěšnější tipující, kteří během her nasbírají nejvíc bodů, se mohou těšit na věcné ceny. Hlavním lákadlem je poukázka na dvoudenní pobyt pro dvě osoby v horské chatě Fakulty tělesné výchovy a sportu UK v Horní Malé Úpě v Krkonoších. Výherci dostanou také poukázky na nákup ve FTVShopu nebo v Krafárně a další pozornosti. Ve vybraných dnech se navíc chystají i další soutěže o zajímavé ceny.

Detailní rozpis programu promítání najdete ZDE.

Autor: Helena Zdráhalová
Foto: red.

Sdílejte článek: